Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08:00 - 20:00

Adresa

Grohova 22, Brno, 602 00

(+420) 777 799 779

Kadeřnický salon musí mít atmosféru

Každý kadeřnický salon by měl mít atmosféru, ve které se zákaznice cítí dobře. Ano tento článek je především pro vás milé dámy. Je pro vás hlavně proto, že v kadeřnickém salónu trávíte 2, 3 někdy i 4 hodiny a tento čas by pro vás být měl nejen nutnou dobu k revitalizaci vašich vlasů, střihu, barvě nebo melíru, ale měla by to být především příjemná relaxace, zastavení se ve shonu všedního dne a měli byste odcházet nejen krásnější, ale také lépe naladěné a spokojené s příjemně stráveným časem.

Pro to, aby jste byly spokojené se snažíme v našem kadeřnickém a kosmetickém salonu Studia Hairex udělat maximum, máme pro Vás vždy pozitivně naladěný personál, dostanete fantastickou kávičku, něco sladkého na zub, ale můžete si také vychutnat domácí limonádu, kterou Vám recepční ráda a s láskou namíchá.

Říká se, že kadeřník je také zpovědník, měl by být dobrý psycholog, vědět kdy mluvit a o čem, ale také kdy mlčet a nechat klientku relaxovat. Na toto jsou naše kadeřnice školeni a i přirozenou empatií se snaží udržovat příjemnou atmosféru v salonu.

Zbývá už jen vyzkoušet naše brněnské kadeřnictví nebo kosmetiku osobně a načerpat energii do dalších náročných dní. Toto vše je aktuálnější teď, před Vánočními svátky a před koncem roku, protože je v dnešní uspěchané době důležité si Vánoční shon nepřipustit a nebo minimálně zpříjemnit.

A’t se Vám návštěva našeho salonu líbí, přejeme Vám vše dobré, krásné Vánoční svátky, vše nejlepší do nového roku, pevné zdraví a úsměv na rtu.

Vaše Studio Hairex