Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08:00 - 20:00

Adresa

Grohova 22, Brno, 602 00

(+420) 777 799 779

Pánské kadeřnictví

Střihy, vousy, barvení ....

Vítejte v našem pánském kadeřnictví, kde spojujeme tradici s moderní elegancí. Naše pánské služby jsou navrženy tak, aby nabídly mužům nejen střihy a úpravy vousů, ale celkový zážitek spojený s péčí o mužský šarm a sebevědomí.

Pánský střih vlasů
Tato služba zahrnuje profesionální stříhání mužských vlasů podle přání klienta, tvaru obličeje a v souladu s aktuálními módními trendy nebo tradičními styly. Zde je několik klíčových prvků spojených s pánským střihem vlasů:
Konzultace
Před samotným střihem kadeřník provede krátkou konzultaci s klientem. Během této konzultace společně diskutujete o Vašich požadavcích, stylu, preferencích a také o tom, co by mohlo nejlépe vyhovovat Vašim obličejovým rysům.
Příprava vlasů
Vlasy jsou pečlivě umyté a připraveny na stříhání. Někdy se také používá speciální péče, jako jsou kondicionéry nebo vlasové masky, aby byly vlasy lépe ovladatelné a získaly zdravý vzhled.
Stříhání
Kadeřník poté přistupuje k samotnému stříhání vlasů. Záleží na stylu, který preferujete – může to být klasický střih, moderní trend, fade střih nebo jiný individuální styl. Po základním stříhání kadeřník věnuje pozornost detailům. Pracuje na konturách, přechodech, vytváří texturu pokud je to žádoucí, aby výsledek byl co nejpřesnější a nejprofesionálnější.
Styling
Na závěr se provádí styling vlasů podle přání klienta. Používají se stylingové produkty, jako jsou vosky, gely nebo spreje, aby se dosáhlo požadovaného vzhledu a fixace úpravy.