Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08:00 - 20:00

Adresa

Grohova 22, Brno, 602 00

(+420) 777 799 779

Naše služby

Poznejte zblízka náš servis

Náš kadeřnický tým se neustále odborně vzdělává, a vždy Vám nabídneme aktuální trendy nejen v barvení a střihu, ale i v regeneraci vlasů a péči o vlasovou pokožku. Provádíme nádherné balejáže (balayage), melíry, barvení vlasů a decolorizace na nejvyšší úrovni.

Dále provádíme okamžitou vlasovou výživu a rovnání vlasů – brazilský keratin za tepla Cocochoco, vlasovou diagnostiku speciální kamerou, prodlužování vlasů Seamless1, svatební a společenské účesy.

Kadeřnický a kosmetický salon v Brně provozujeme již od roku 1990. Na prodlužování vlasů používáme uznávanou značku Seamless1, kterou založil Marcel Khoury, vlasový odborník s více než 25 lety zkušeností v daném oboru. Myšlenka vytvořit prvotřídní, bezpečné a zároveň cenově dostupné prodlužování vlasů, které se odlišuje od ostatních, zaujala i nás. Seamless1 nabízí širokou škálu kreativních trendy odstínů a speciálně vyvinutou snadno aplikovatelnou a odstranitelnou pásku. Díky značce Seamless1 vám dlouhodobě přinášíme produkty nejvyšší kvality. Vaše vlasy tak prvotřídně prodloužíme, zahustíme a ošetříme.

Pánské střihy, úprava vousů a barvení

Pánské střihy vlasů poskytujeme v našem salonu. Tato služba zahrnuje profesionální stříhání mužských vlasů podle přání klienta, tvaru obličeje a v souladu s aktuálními módními trendy nebo tradičními styly. Samozřejmostí je styling a domácí péče o vlasy.

Kosmetický salón pro maximální péči

Náš kosmetický salon Brno, pracuje s certifikovanou medicínskou BIO kosmetikou SynCare. Dermokosmetické přípravky Syncare jsou vyvíjeny s respektem ke všem funkcím kůže, především k její funkci bariérové.

Úkolem dermokosmetiky je spolupodílet se na udržení a popřípadě na obnově kožní bariéry.

Pedikúra
Manikúra Shellac, lakování nehtů, regenerační zábaly

Pedikúra je skvělý způsob, jak si dopřát péči o nohy a udržet je v dobrém stavu. Nezapomeňte naší pedikérce Mirce sdělit jakékoliv zvláštní požadavky nebo obavy, které byste mohli mít. Pedikúra může být skvělým způsobem, jak si udělat čas pro sebe a dopřát si péči, která Vám může prospět jak fyzicky, tak i duševně. Zde je několik důvodů, proč bys jste měli zvážit službu pedikúry.

Objednávky pouze telefonicky: +420 775 254 123

Myroslava Dobrotská IČO: 614 33 462