Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08:00 - 20:00

Adresa

Grohova 22, Brno, 602 00

(+420) 777 799 779

Dámské kadeřnictví

Barvení, balayage, melíry a trendy střihy

Návštěva kadeřnického salonu Studio Hairex, by pro Vás měla být vytržením z každodenního pracovního shonu, odpočinkem i relaxem a chvílí pohody.

Náš kadeřnický tým se neustále odborně vzdělává, a vždy Vám nabídneme aktuální trendy nejen v barvení a střihu, ale i v  regeneraci vlasů a péči o vlasovou pokožku. Provádíme nádherné balayage, melíry, barvení vlasů a decolorizace na nejvyšší úrovni. Dále provádíme okamžitou vlasovou výživu a rovnání vlasů – brazilský keratin za tepla Cocochoco, vlasovou diagnostiku speciální kamerou,  prodlužování vlasů Seamless1, svatební a společenské účesy.

Individuální a přátelský přístup ke klientům společně s používanými technologiemi a špičkovou kosmetikou zaručuje spokojenost a prvotřídní kvalitu našich kadeřnických služeb, které uspokojí potřeby každého klienta.

V našem kadeřnickém salónu krásy, nabízíme komplexní kadeřnický servis se značkami

>SCHWARZKOPF PROFESSIONAL > L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS > KERASTASE >  SEAMLESS1 > COCOCHOCOCO PROFESSIONAL <

Pokud víte, že od barvícího a pečujícího servisu očekáváte něco výjimečného, doporučujeme využít náš rozšířený barvící systém. Individuální konzultaci pro vhodnou úpravu vlasů, styl střihu a také potřebnou péči, si můžete domluvit přímo u nás v salonu.

Naše kadeřnictví Brno, je certifikovaným Salonem Expert Premium.

Balayage
Balayage (často také nesprávně označována jako baleayage, bayalage, baylage nebo balyage) je moderní technika barvení, která se stala jedním z nejžádanějších trendů v oblasti úpravy vlasů, nabízející přirozený a oslnivý vzhled. Balayer znamená ve francouzštině zametat; z toho odvozený název techniky vystihuje také její princip. Balayage se vyznačuje nanášením barvy štětcem na silnější prameny vlasů lehkým pohybem ruky, který se podobá zametání. Jednotlivé prameny tedy nejsou precizně vybírané a barvené, jako je tomu u melíru. Oproti tradičnímu barvení, které vytváří přesné linie, balayage vytváří plynulé přechody a přirozený efekt.
Brazilský keratin COCOCHOCO
Je přírodní výživa pro vlasy velmi poškozené, barvené, kudrnaté, nepoddajné, obtížně upravitelné, roztřepené a zničené. Brazilský keratin Original značky COCOCHOCO obsahuje přírodní keratinový protein, který regeneruje, obnovuje a vyživuje vlasy díky vysokému obsahu přírodních látek. Především jde o kakaový extrakt, který aktivuje činnost keratinu ve struktuře vlasů. Tyto přísady proniknou hluboko do vlasových vláken a eliminují vypadávání vlasů a sjednocují strukturu vlasů po celé své délce. Díky brazilskému keratinu Original je možné dosáhnout efektu trvalého narovnání vlasů. Profesionální keratin zaručuje dlouhodobý lesk, měkkost a poddajnost vlasů.
Prodlužování vlasů Seamless1
Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v čase kratším než 35 minut.